O nás

Web dizajn

Navrhujeme grafické rozhranie webových stránok, ich systém a rozhranie pre užívateľov/návštevníkov... Komplexné riešenie webových stránok od ich vizuálneho výstupu, cez registráciu domény a správu stránky, alebo vytvorenia vlastného systému správy pre užívateľa. Okrem toho je možnosť realizovať interaktívne prepojenie stránok s facebookom, mailovými klientami ako gmail a pod.

Na obrázkoch vyššie je na príklade jednej z realizovaných stránkach ukázané kompletné rozhranie webovej stránky vo variácii, kedy si stránku spravuje sám užívateľ. Na 1. obrázku je titulná stránka, na 2. obrázku je formulár, prostredníctvom ktorého môže návštevník stránky kontaktovať majiteľa. Na 3. obrázku je sekcia s aktualitami na stránke a jej prepojene s mailovým klientom - v prípade, ak má návštevník stránky záujem odoberať aktuality, tak vyplní svoj mail a novinky, ktoré budú uverejňované na webovej stránke mu budú chodiť na e-mail. Na 4. obrázku je ukázané užívateľské rozhranie správcu stránky - klienta. V tomto rozhraní má možnosť editovať vytvárať nové príspevky, upravovať ich, alebo mazať.


Grafický dizajn a 3D Modelovanie

Spracovanie tvorivej grafiky - plagáty pre rôzdne akcie, letáky, reklamné bannery, bilboardy, oblečenie s vlastnou potlačou, reklamné predmety, fototapety... V rámci 3d grafiky modelovanie trojrozmerných objektov od drobných technických súčiastok až po celé scény a urbanistické celky. Máme bohaté skúsenosti s modelovaním architektúry budov a interiérov. Okrem toho aj tvorba video výstupov z 3d kompozícií.


Architektúra, urbanizmus, interiérový dizajn

Zaoberáme sa architektonickou a urbanistickou tvorbou od štúdie až po realizáciu.

KONTAKTUJE NÁS

Kontaktný e-mail na vás:

Vaša správa pre nás:

POSLEDNÉ PROJEKTY